Hakkımızda

OnuAl, farklı mağazalardan fiyat bilgilerini toplayan üçüncü taraf aracıdır. OnuAl Fiyat Arşivi, milyonlarca ürünün fiyat geçmişini kontrol edebileceğiniz ücretsiz bir araçtır. OnuAl Fiyat Arşivi, çeşitli e-ticaret siteleri için ürünlerin geçmiş fiyat çizelgelerini görüntülemek için geliştirilmiş bir uygulamadır. Ayrıca, bir ürünü en iyi fiyata satın almak için en iyi zamanı seçmenize yardımcı olur.

E-ticaret mağazaları ürünlerinin fiyatını çok sık değiştirmektedir. Fiyat izleyicisi, Amazon, Hepsiburada ve Trendyol gibi popüler e-ticaret sitelerini takip eder. Fiyat geçmişi çizelgeleri, OnuAl Fiyat Arşivi'nin önemli bir parçasıdır. Her ürün sayfası, belirli bir zaman içindeki fiyat değimlerinin yanı sıra en yüksek, en düşük ve ortalama fiyatlarını da gösterir.

Fiyat ve stok durumu verileri, ilgili alışveriş sitesi üzerinden sürekli olarak kontrol edilerek güncellenir. Herhangi bir ürünün fiyat geçmişini görüntülemek için kayıt olmak gerekli değildir.

Bu internet sitesi ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. Bu nedenle, hizmet veya çalışma süresine ilişkin hiçbir garanti vermemektedir.